Byłeś już nie raz w Zakopanym, bądź przynajmniej przejeżdżałeś słynną “Zakopianką” ? Może zatrzymywałeś się po drodze w jakiejś restauracji bądź hotelu? A może szukasz miejsca, gdzie mógł byś się zatrzymać na noc bądź przynajmniej by zjeść coś pysznego i nabrać sił w urokliwym miejscu, zanim dotrzesz do celu? Przejeżdżając przez słynną Zakopiankę, możesz zauważyć restaurację, hotel, zajazd – Krakowiacy i Górale.

Szukasz restauracji z przepysznym jedzeniem, hotelu o pięknym Krakowsko-Góralskim, drewnianym wnętrzu, miejsca noclegowego, gdzie okolica zachwyci Ciebie i Twoich bliskich? A może szukasz miejsca gdzie będziesz jadać posiłki przy muzyce na żywo, brał udział w różnych imprezach, poznawał niesamowitych, przyjaznych ludzi? A może szukasz miejsca na organizację chrzcin, roczku, komunii, wesela albo nawet imprezy firmowej – z możliwością noclegu?

Koniecznie odwiedź stronę Zajazdu – Krakowiacy i Górale http://krakowiacyigorale.pl – możesz udać się na wirtualny spacer po restauracji, pokojach, okolicy, salach, które są do wynajęcia dla nawet 600 gości!

Zajazd Krakowiacy i Górale od lat organizują koncerty, imprezy integracyjne, zabawy, imprezy rodzinne czy imprezy firmowe firmowe a nawet wesela o niezapomnianym klimacie! (organizacja wesel krzyszkowice, myślenice – koncerty myslenice).

Jeśli więc szukasz przyjemnego miejsca, w którym nie tylko smacznie zjesz ale będziesz je wspominać i do niego wracać – koniecznie sprawdź ofertę Zajazdu Krakowiacy i Górale.

Specjalne oferty Zajazdu to między innymi:

– Wesela z klasą

– Chrzciny

-Okolicznościowe imprezy

– Sylwester

– Spotkania rodzinne

– Imprezy Mikołajkowe

– Imprezy plenerowe z grillem

– Staropolskie śniadania – zarówno dla przejezdnych jak i gości hotelowych

W menu restauracji znajdziecie między innymi:

– kwaśnica na gęsinie,

– szaszłyk z indyka,

– golonko opiekane na chrupiąco,

– filet z kaczki pieczony z kopytkami żurawiną i buraczkami,

– pieczeń z dzika w kapuście,

– ćwiartka gęsi wiejskiej z kopytkami….