Niektórzy ludzie posiadając olbrzymie środki pieniężne są w stanie przeznaczyć wręcz niebotyczne kwoty na wymarzone domy o ogromnych gabarytach. W konsekwencji to nawet nie są już tylko projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, ale projekty domów nowoczesnych i luksusowych. Niejednokrotnie zahaczają nawet o projekty rezydencji luksusowych z basenami. Większość z nas może sobie niestety jedynie pomarzyć o takich rozwiązaniach i pozostać przy oglądaniu projektów. Mimo, że rynek tego typu realizacji nieustannie się powiększa, tak naprawdę nawet dokładnie nie wiemy za co płaci się tak niebotyczne kwoty.

Nie chodzi tu bowiem wyłącznie o same gabaryty. Warto w tym momencie zajrzeć do środka takiej budowli i sprawdzić co może znaleźć się wewnątrz niej. Okazuje się bowiem, że to właśnie za pomieszczenia i wnętrza tych realizacji tak naprawdę płacimy. Nie są to bowiem budynki wyłącznie o ogromnym metrażu. Ich luksus przejawia się w bardzo oryginalnych zachciankach przyszłych właścicieli. Bardzo często każda z tych budowli ma już na standardzie basen, jacuzzi czy salę bilardową. Poza tym wielu inwestorów pragnie mieć własne sale kinowe, sale bankietowe czy sauny.

W dodatku są one głównie budowane w miastach rozwiniętych ekonomicznie lub bardzo blisko nich. Konstancin pod Warszawą jest wspaniałym przykładem miejscowości o charakterze rezydencjonalnym. Bliskość stolicy, a przy tym dobrych kontaktów biznesowych, a dom w spokojnej miejscowości to wspaniałe rozwiązanie dla wielu inwestorów. Czy wybiorą oni projekt domu gotowy czy projekt domu indywidualny na zamówienie zależy to wyłącznie od nich. Jeśli jednak klient posiada własny pomysł na docelowe pomieszczenia w przyszłej rezydencji nie pomoże tutaj katalog z projektami.

W tym przypadku należy udać się do dobrego biura projektowego. Wspaniałym rozwiązaniem będzie Architektoniczne Biuro Projektowe – WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P. Jego właściciel Pan Jarosław Włodarczyk to wspaniały architekt, a do tego rzeczoznawca budowlany. W dodatku posiada również uprawnienia konserwatorskie. W jego ofercie znajdziecie nie tylko projekty wnętrz luksusowych rezydencji i willi. Ich specjalnością są również projekty domów weselnych restauracji i hoteli, a także projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych i hal magazynowych czy budynków biurowych. Jeśli chcecie poznać całą ofertę biura lub przyjrzeć się bliżej pracy architekta wejdźcie na stronę http://architekt-wlodarczyk.pl/.