Czy słyszeliście już może o procesie jakim jest fumigacja domu?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest to jeden z podstawowych sposobów wykorzystywanych do skutecznego zwalczania różnego rodzaju szkodników i insektów, które panoszą się w drewnianych elementach konstrukcyjnych.

Najczęściej wspomina się tutaj o kornikach, jednak okazuje się, że istnieją jeszcze inne insekty, które uwielbiają mieszkać w dachach, krokwiach i innych drewnianych elementach domu. Najpopularniejsze szkodniki drewna to z pewnością korniki, jednak oprócz nich duże szkody robią również: kołatek domowy, spuszczel pospolity, miazgowiec omszony, włochatek brodaty i wiele, wiele innych.

Okazuje się, że fumigacja jest tutaj zabiegiem przynoszącym niezwykłe efekty. Polega na gazowaniu poszczególnych elementów zaatakowanych przez szkodniki lub całe konstrukcje budynków, jakim są na przykład domy z bala. Jest stosowana zarówno w drewnie konstrukcyjnym poddasza użytkowego jak i w drewnie więźby dachowej. Jednak to nie wszystko. Drewniane okna, schody, słupy podporowe czy meble również mogą być poddawane temu zabiegowi. Należy jednak pamiętać, aby proces ten obejmował wszystko drewno w domu, aby insekty nie miały miejsca na zasiedlenie w innym drewnianym elemencie.

Szeroką ofertę różnego rodzaju zabiegów usuwających najróżniejsze szkodniki drewna posiada w swojej ofercie przedsiębiorstwo Corneco.pl. Odpowiednio przeszkolony, a przede wszystkim doświadczony personel doskonale zna się na rzeczy. Dzięki temu w ich ofercie odbywa się nie tylko fumigacja domów, ale również fumigacja palet oraz fumigacja kościoła. Oprócz zabiegów wymienionych powyżej w swojej ofercie posiadają również szereg zabiegów zabezpieczających. Dzięki temu nie musimy się martwić, że szkodniki zamieszkają w dopiero co oddanych do użytkowania drewnianych elementach.

Jak znaleźć firmę Corneco.pl? Wpiszcie w wyszukiwarce frazy „szkodniki drewna zwalczanie”, „korniki zwalczanie” czy „jak pozbyć się korników” lub bezpośrednio wejdźcie na odpowiednią stronę internetową https://corneco.pl. Z pewnością znajdziecie tam wszystkie niezbędne infirmacje.