W sytuacji gdy  potrzebujemy  bardzo szybko  dodatkowej  gotówki  zazwyczaj  pierwsze swoje kroki kierujemy do banku.  Okazuje się niestety,  że nawet przy kwocie około 1000 zł musimy  powypełniać   ogrom  formalności i jeszcze donieść  odpowiednie  dokumenty  dotyczące naszych zarobków.   Niestety  nie mając stałego źródła dochodu  bardzo często  bank odmawia nam udzielenia kredytu.
W konsekwencji tego  coraz więcej  osób  nie udaje się już do banków, a swoje pierwsze kroki kieruje na przykład  do… lombardu. Dzięki temu bez zbędnych formalności  możemy  dostać  tam  nawet kwotę   300zł,  pozostawiając zazwyczaj  ruchomy przedmiot  w zastaw na  uzgodniony  czas oraz  procent. Jest to dla lombardu odpowiednie  zabezpieczenie.
Poza tym  nikt nie zadaje żadnych zbędnych  pytań. Nikogo nie interesuje  czy mamy  nieustanny dopływ gotówki  czy nie. Jeśli w  ustalonym  czasie nie  oddamy  pożyczonej przez nas  kwoty,  rzecz którą oddaliśmy  w  zastaw przejdzie zwyczajnie  na własność lombardu.
Wielu ludzi  nie udaje się do lombardu, gdyż  nie zdaje sobie sprawy  jakie rzeczy można tam pozostawić.  Okazuje się, że tak naprawdę  możemy tam zanieść naprawdę  ogromny  asortyment produktów. Przeważnie  są to jednak tablety, telefony, komputery, zegarki markowe czy  cenna biżuteria.   Dużo rzadziej  jest to sprzęt RTV  czy nawet AGD. Jednak takie przypadki   także  mają miejsce.   Niezależnie jednak od tego  co zamierzamy  pozostawić w lombardzie,  najważniejsze, aby rzecz ta posiadała   oczywiście  pewną  wartość. Jeśli pracownik uzna,  że nie jest ona dla lombardu wartościowa nie  dostaniemy  za nią żadnej gotówki.
Zazwyczaj  w lombardzie pracuje  także  i rzeczoznawca, który dokładnie   sprawdza przyniesiony przez nas przedmiot. Ma to na celu ustalenie kwoty  udzielonej pożyczki, aby nie  była ona wyższa niż wartość przyniesionej  przez nas pod zastaw rzeczy.
Każdy lombard rządzi się jednak  innymi prawami. Tym samym  w różnych punktach możemy dostać  kredyt na innych  warunkach  oraz określony  przedmiot może zostać  oszacowany   też  na inną kwotę.
Przyglądając się sprawom formalnym,  wystarczy  tylko  dowód osobisty czy prawo jazdy do  podpisania umowy pożyczki.  Kluczowe  jednak, aby dokument tożsamości był ze zdjęciem. Dla osób, które   bezzwłocznie  potrzebują zastrzyku  wspomagającej ich  gotówki jest to  najlepsze wyjście.   Pamiętajmy jednak o tym,  że jeśli nie spłacimy zobowiązania  w terminie lub nie przedłużymy okresu spłaty  pozostawiona przez nas rzecz  przepadnie.  W przypadku  telefonu czy telewizora nie jest to tak straszne, gorzej gdy przedmiot ma  także  wartość sentymentalną, jak na przykład rodzinna biżuteria.
Jeśli więc wyskoczył Wam niezaplanowany  wydatek i  pilnie  potrzebujecie dodatkowej gotówki,  ciekawą  ofertę otrzymacie w miejscu lombard Jarocin. Nie wiecie gdzie dokładnie się on mieści?  Wystarczy, że wpiszecie w  internecie  frazy: „skup złota Jarocin”, „skup telefonów Jarocin”czy  „pożyczki pod zastaw Jarocin”, a z pewnością traficie  we właściwe  miejsce.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: https://lombard66.pl/lombard/Lombard-Jarocin