Przed wyposażeniem profesjonalnego laboratorium w specjalistyczny sprzęt taki jak na przykład mikroskopy, wagi laboratoryjne, liczniki kolonii bakterii i inne tego typu urządzenia, warto zapoznać się z ofertą firmy Opta-Med. Znajdziemy tam bowiem różnego rodzaju wysokospecjalistyczną aparaturę laboratoryjną, odpowiednią zarówno do szpitali, przyzakładowych laboratoriów jak i uczelni wyższych.

Firma Opta-Med została założona w 2014 roku na bazie posiadanego już, długoletniego doświadczenia zdobytego w branży wyposażenia laboratoryjnego oraz dziedzinie mikroskopii. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz serwisem specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych.  Oprócz dostarczania profesjonalnego sprzętu oferuje także doradztwo techniczne oraz zapewnia  pełny serwis oraz obsługę posprzedażową na terenie całego kraju. Prowadząc dziesiątki instalacji tego typu urządzeń wie bowiem dokładnie czego oczekuje ostateczny użytkownik i oferuje jedynie sprawdzone rozwiązania techniczne. 

Przedsiębiorstwo posiada w swoim asortymencie zarówno sprzęt dla laboratoriów chemicznych, fizycznych jak i przemysłowych.  Znajdziemy tam różnego rodzaju urządzenia pomiarowe, polerki oraz aparaturę laboratoryjną, w tym wytrząsarki, wagi laboratoryjne, mikroskop optyczny oraz biologiczny wraz z wszelkimi akcesoriami do nich. W ofercie posiadają także akcesoria optyczne i optomechaniczne, lasery naukowe, jak również stoły optyczne oraz krzesła laboratoryjne. W swojej działalności nie skupiają się jedynie na jednym producencie. Sprzęt, który posiadają w ofercie to optymalna kombinacja urządzeń laboratoryjnych wysokiej klasy, w dodatku wyłącznie znanych i sprawdzonych marek. Dzięki temu mogą zaoferować swoim klientom tylko najlepsze i niezawodne produkty, w dodatku w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Jeśli więc stoicie właśnie przed zakupem profesjonalnego sprzętu do różnego rodzaju laboratoriów zapoznajcie się z ofertą firmy Opta-Med. Z pewnością będziecie zadowoleni z zakupionych tam specjalistycznych urządzeń, a dodatkowo otrzymacie doradztwo techniczne oraz profesjonalny serwis.