Stereotyp blogera

Wiesz, wszyscy myślą, że jesteśmy głupcami, prawda? Dla większości krajów świata, blogowanie jest żartem. To nie jest kariera. Nie jest to sposób na zarabianie pieniędzy. To nie jest narzędziem do zmieniania świata. Jest to hobby, dywersja, moda, która zwykle przychodzi i odchodzi. Oczywiście, można założyć bloga, ale nie licz na to, aby zarobić jakąkolwiek gotówkę. To jest po prostu głupie.

Spróbuj powiedzieć rodzinie lub przyjaciołom lub współpracownikom, że chcesz rzucić pracę i zarabiać pieniądze na blogowaniu. Uśmiechną się i z całą pewnością zapytają: “Czy ktoś naprawdę może zarabiać pieniądze z tego?” Tak, oni chcą mieć marzenia. Tak, chcą, aby je gonić. Tak, chcą, aby odnieść sukces. Ale także chcą, aby być “realistycznym”.

Jeśli naprawdę chcesz poprawić swoje życie, należy uzyskać wykształcenie wyższe, napisać książkę, a nawet rozpocząć własny biznes, a nie podporządkować wszystkie swoje nadzieje i marzenia jakiemuś głupiemu blogowi. Nikt nie może zarabiać na blogowaniu.

Jak zarabiać na blogu?

Tutaj właśnie masz receptę, jak zarabiać pieniądze na blogu:

  • Napisz treści, które generują dużo ruchu
  • Przekładaj odwiedzających na swoich abonentów i subskrybentów
  • Wysyłaj subskrybentom najbardziej wartościowe treści
  • Sprzedawaj i promuj produkty, które budzą zainteresowanie

To jest to. Cztery kroki.

Problem? To cholernie trudne do zrobienia. Proces jest prosty powierzchownie, ale każdy etap jest niezwykle trudny i wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Jeśli przełamiesz stereotyp blogera i uda ci się wdrożyć w życie cztery wspomniane kroki, to możesz mieć pewność, że blog przyniesie ci zyski.