Klub motocyklowy Dark Squadron

Jeżeli od zawsze miałeś słabość do motocykli, koniecznie  powinieneś odwiedzić nasz klub motocyklowy. Motocykle to  nasza długoletnia pasja i miłość. Wiosną 2016 roku zostaliśmy przyjęci  do grona Klubów Kongresowych. Stało się to za sprawą Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych. Od tamtej pory  z dumą możemy nosić barwy klubu na przodzie naszych kamizelek oraz przyjęliśmy nazwę Dark Squadron. W  skład naszej paczki wchodzi  mnóstwo różnych   osobowości i charakterów. Przykładowo, Martinez to nasz przewodniczący, zaś Viking  wymyśla i organizuje nam nowe trasy. Każdy z nas już od małego fascynował się motocyklami. Każdy z nas ma za sobą bagaż życiowych doświadczeń, ale połączyła nas wspólna pasja do motocykli. Jako grupa, regularnie staramy się brać udział w wielu wydarzeniach. Zadeklarowaliśmy swój udział na imprezie Boxer MC Poland. Akcja  ta pokazać ma nam jak ważne i potrzebne jest oddawanie krwi. Jeżeli zdecydujemy oddawać krew regularnie, będziemy mieli pewność, że nie zabraknie nam jej w  sytuacjach kryzysowych. Wiadomo, że różnie bywa podczas jazdy na motocyklu. Chwila twojej nieuwagi, bądź chwila nieuwagi kierowcy  i może skończyć się to tragicznie. Dlatego też, pamiętajmy, aby uważać na drogach, mieć oczy  szeroko otwarte i  dostosowywać prędkość jazdy do warunków panujących na drogach. Akcja ta jest  niezmiernie ważna, ponieważ  transfuzja krwi może uratować komuś życie. Krew oddawać możesz w  większych miastach oraz mniejszych miejscowościach. Organizatorzy wraz z uczestnikami starają się dotrzeć do jak największej liczby osób w różnych zakątkach Polski. Dlatego tak  bardzo szanujemy i uznajemy tę akcję za potrzebną. Wierzymy, że są jeszcze dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać motocyklistom. Nigdy nie zrezygnujemy ze swojej pasji. Pomimo wielu prób i sytuacji, nie poddaliśmy się , jako drużyna i teraz jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.  To co robimy, kochamy całym sercem. W naszej paczce  jest nas dwunastu. Każdy  pracuje w innej branży, jednak zawsze znajdziemy czas, aby urządzić, nawet krótką przejażdżkę motocyklem. Wybieramy się w podróże niemal po całej Polsce.  Bierzemy udział w akcjach, na które pozwolenie  mają tylko członkowie Klubów Kongresowych. Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy ten tytuł. To dla nas ogromne wyróżnienie. Jeżeli chcesz  wiedzieć więcej o naszym klubie, gorąco zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej internetowej strony. Mamy nadzieję, że po  przeczytaniu informacji znajdujących się tam pokochasz motocykle tam samo jak my. Jesteśmy pewni, że uda nam się przekonać Cię do rozpoczęcia motocyklowej przygody. Pokochasz tak samo jak my tę adrenalinę i wolność, jaką czuje się podczas jazdy. Zapraszamy!