Doświadczenie i wiedza – letnia szkoła angielskiego

W  dzisiejszych czasach każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko miało swój angielski na najwyższym poziomie. W  polskich szkołach, nauczyciele nie kładą takiego nacisku na wymowę, lecz na gramatykę. Niestety,  jeżeli doszłoby do sytuacji, w której nasze dzieci miałby porozumieć się z obcokrajowcem możliwe, że zrobiłyby to źle. Dzieje się tak, ponieważ  nasze szkoły nie kładą takiego nacisku na rozmówki w obcym języku, lecz na gramatykę czy pisownię. Na całe szczęście  istnieje takie coś jak letni kurs języka angielskiego w Anglii. Letni kurs angielskiego w Anglii to  doskonała okazja do tego, aby nasze dziecko  zwiększyło poziom swojego języka. Wiele osób słyszało już o tym, że nasza letnia szkoła języka angielskiego w Anglii wysyła dzieci na zagraniczne wakacje z możliwością nauki języka od ponad  dziesięciu lat. Taka letnia szkoła angielskiego w Anglii to świetne  rozwiązanie dla młodych osób, które chcą nauczyć się płynnie mówić w obcym dla nich języku . Przez okres   działalności naszej firmy, na zagraniczne kursy  posłaliśmy już  masę młodzieży. Udział w takim kursie daje  naszym pociechom możliwość rozwoju i  poznania kultury młodzieży z całego świata. Wszystkie nasze kursy mają akredytację British Council. English summer school w Anglii to szkoła, która zbiera pozytywne opinie od uczestników .  Kiedy zadajemy pytanie, czy młodzieży podobał się im nasz kurs języka angielskiego odpowiada, że tak oraz, że z chęcią by  wzięli udział w nim jeszcze raz. Niektórzy byli już u nas po kilka razy  i żałują, że nie mogą po raz kolejny  w nim uczestniczyć. Wysyłamy uczniów z Polski do New College Nottingham. Nasi nauczyciele to osoby  które przez lata zdobywały doświadczenie. Wybierając ich  przechodzą przez bardzo wymagający proces rekrutacyjny. Nie  chcemy, aby  w naszej szkole pracował ktoś niedoświadczony.  Przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm. Nasi opiekunowie posiadają udokumentowaną biegłość znajomości języka angielskiego .  Dokładamy wszelkich starań, aby regularnie uczestniczyli  w kursach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe .  Młodzież biorąca udział w naszym letnim kursie języka angielskiego zostaje zakwaterowana u angielskich rodzin. Takie rodziny są przez nas starannie wybierane, ponieważ dbamy o to, aby zapewniać jak najwyższy poziom nauki naszym uczestnikom. Takie rozwiązanie jest o wiele  korzystniejsze, niżeli młodzież miałaby zostać zakwaterowana w hotelu. Dzięki temu, wasze dzieci  mają możliwość poznania i oswojenia się z językiem angielskim  w codziennych  sprawach. Na nasz kurs języka angielskiego wasze pociechy mogą dotrzeć drogą powietrzną samolotami linii Wizz oraz Ryanair, albo tradycyjnym środkiem transportu, czyli autokarem firmy Sindbad. Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na nasz kurs , skontaktuj się z nami.  Gorąco zapraszamy !