Najbardziej znane polskie katalogi internetowe firm

Każdy właściciel przedsiębiorstwa chce, aby jego firma znalazła się w Internecie. Jest to, bowiem zabieg działający na rozpoznawalność i odwiedziny strony. Posiadając stronę w Internecie warto pamiętać o tym, że treść, jaka znajduje się na niej, musi być obszerna i trafna. Nie może być znikąd skopiowana.  W sieci istnieją różnego rodzaje katalogi polskich firm. Znajdują się w nich spisy firm z różnych branż oraz województw. Odwiedzając takie katalogi, możemy zebrać potrzebne nam informacje o danym przedsiębiorstwie.  Ale, które katalogi firm są najbardziej trafne i sprawdzone? Przekonajcie się sami.

Panorama firm – szybki sposób na dotarcie do klientów

Wyszukiwarka ta umożliwi Ci sposób na szybkie dotarcie do klientów z ofertą swojej firmy. Jeżeli wybierzesz cyfrowy pakiet w panoramie firm, informacje o twojej działalności mogą trafić nawet do 5 milionów odbiorców. Dzięki takiemu pakietowi, panorama firm umożliwia dotarcie do klientów na każdym rodzaju urządzenia. Możesz przeglądać informacje o firmie na smartfonie, tablecie czy komputerze.  Jedyne, co musisz zrobić, aby pozyskać nowych klientów to zaprezentować się, przedstawić swoją ofertę, jakie usługi są prowadzone przez twoją firmę, a także, chyba najważniejsze to wybór odpowiednich słów kluczowych. Zadbaj o to, aby twoja widoczność była na poziomie. Na panoramie firm, która działa cały rok możesz dodawać, zmieniać oraz aktualizować treści o swojej firmie.

Katalog przedsiębiorstw – rzetelna firma

Ten katalog zawiera kompleksowe informacje o firmach, które działają na terenie Polski. Znaleźć możesz tu firmy z każdej branży i województwa. Dodatkową informacją, jaka znajduje się na stronie jest adres firmy. Każde przedsiębiorstwo ma unikalny opis, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jakie usługi oferuje dana firma.

Google moja firma

Zrób prosty i szybki krok, aby ludzie odnajdywali twoją firmę. Dodaj swoje przedsiębiorstwo do listy firm Google i ciesz się większą liczbą odwiedzin. Wykonaj zdjęcia swojej firmy oraz pracowników i zamieść je na stronie Google. W każdej chwili możesz aktualizować swoje godziny pracy, lokalizacje oraz harmonogram otwarcia. Zyskując opinie i gwiazdki przyciągniesz więcej klientów.

Oferto – daj w łatwy sposób odnaleźć się klientom

Dzięki serwisowi Oferto możesz w łatwy i przyjemny sposób dodawać swoje informacje o firmie. Katalog Oferto jest wysoko pozycjonowany, dzięki czemu twoje wpisy będą znajdowały się na wysokiej pozycji. Widoczność twojej firmy będzie rosła, a osoby, które będą potrzebowały skorzystać z usług, jakie proponujesz z łatwością do Ciebie dotrą w krótkim czasie.  Istnieje możliwość zaprezentowania firmy w formie wizytówki. Otwierać się będzie ona zarówno na komputerach jak i przenośnych urządzeniach mobilnych. Strona dopasuje się do każdego urządzenia. Klienci będą mogli zamieszczać opinie o twojej firmie.